Bezpieczeństwo

Tabliczki na drzwi – i już się nie zgubisz

Więcej informacji o tabliczkach na drzwi.

W każdym budynku ulokowanych jest wiele przeróżnych pomieszczeń, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym cechują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – gdzie są stosowane?

Odpowiednie oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o urzędzie, biurze, przedszkolu czy sklepie – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odnalezienie sali, która w danym momencie nas interesuje. Tak dzieje się chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, banków i urzędów tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdujący się na nich napis. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w zakładzie pracy dochodzi do zwolnienia pracownika, opis na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc oszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież wydawać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu odróżnić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są aktualnie ogromnie popularne. Nierzadko na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz tego znaku jest więc naprawdę jasny. Wspomnieć należy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się też na drzwiach wejściowych do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasz adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Similar Posts