Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Zajrzyjcie do sklepu jubilerskiego Kraków - tu zawsze kupicie to, czego potrzebujecie!

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Teraz bardzo często wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy niemal wszystko, nadal wiele artykułów warto kupować w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Plusy odwiedzin w sklepie jubilerskim

Zakup srebrnej broszki, łańcuszka lub pierścionka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Dlatego, żeby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy nabyć pierścionek lub obrączki ślubne, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny lub zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do właściwego wymiaru lub zrobi nowy. Następną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej pomocy złotnika. Pokaże on popularne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji komunii, urodzin czy ślubu.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale także świadczą dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek bądź wypadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca, jubiler poprawi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na wisiorku czy pierścionku podziękowania, gratulacje, datę czy też inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeśli chcemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę czy też zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu posiadamy niepotrzebną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Similar Posts