Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów

Ponadczasowa srebrna biżuteria

Zobacz, gdzie kupić srebrną biżuterię.

Jest z człowiekiem od wieków i mimo dostępności wielu innowacyjnych wzorów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria nadal pełni identyczną funkcję – jest swego rodzaju ozdobą człowieka, a także pozwala na wyrażenie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię tak samo chętnie zakładają panie oraz mężczyźni, dzieci i ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – zazwyczaj ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej pięć dekad?

Zalety srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, że jej używanie daje szansę uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją porysować albo uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy tak uszkodzeń.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Similar Posts