Biżuteria i kosztowności

Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Zobacz, gdzie kupić srebrne kolczyki.

Jednymi z najczęściej wybieranych przez kobiety dodatków są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i mniej oficjalną. Sprawdźmy co sprawia, że są tak rozchwytywane i gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – jaki rodzaj nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych kształtach. Najpopularniejsze są subtelne sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, jak również szykowne. Równie popularne są długie dodatki, które pięknie wydłużają szyję. Mogą być wysadzane kosztownymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co nierzadko występuje w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technikę ich wykonania – najbardziej niebanalne uzyskano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie czyścić i na bieżąco usuwać śniedź, żeby długo wyglądały doskonale. Powinno się wycierać je często suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne środki pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki przechowywać w szczelnych pudełkach. Nie polecamy natomiast domowych metod czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno rysują miękką powłokę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór ozdób jest na pewno w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i atrakcyjne promocje. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.

Similar Posts