Budownictwo

Najlepsze okna energooszczędne

Chcesz zamówić okna energooszczędne? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Najbardziej istotnym elementem, o którym nie można zapomnieć przy termomodernizacji nieruchomości, są wysokiej klasy okna energooszczędne. Najlepiej sprawdzają się okna drewniane, które w sprzedaży odnajdziemy w różnych wersjach. Jak są wykonane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – zwróć baczną uwagę na szczelność

Drewniane okna skonstruowane są z bezpiecznych dla przyrody materiałów – np. sosny i modrzewia. Charakteryzują się znakomitymi parametrami, dzięki czemu dotrzymują kroku swoim odpowiednikom z komponentów sztucznych. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na współczynnik przepuszczalności cieplnej okien, zwłaszcza, jeśli ocieplamy nieruchomość przed sezonem grzewczym. Zapewnia to nie tylko wygodne warunki wewnątrz mieszkania, ale przede wszystkim oszczędność węgla lub oleju opałowego. Czynnik przepuszczalności cieplnej musi być optymalny (tj. niższy niż 0,8 W/m2), wówczas w domu osiągniemy komfortowe warunki. Rezultat ogrzewania nie wydostaje się na zewnątrz, a przez nieszczelności nie przenika chłód .

Okna energooszczędne – zwróć uwagę na współczynnik izolacji dźwiękowej

Podejmując się termomodernizacji zwróćmy też uwagę na inny ważny detal – współczynnik tłumienia hałasu. Zainwestujmy w zespolone okna drewniane, jeśli chcemy cieszyć się wyjątkową ciszą w domu. Niesamowicie ważne są także profesjonalne uszczelki okienne – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ innowacyjna technika gwarantuje wyciszenie kłopotliwego pogłosu oraz oszczędność opału.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Similar Posts