Hobby, sport, rekreacja Turystyka i podróże

Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Potrzebujesz więcej informacji o wyprawach górskich? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl.

Kochasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym rzetelnie opracowane i bezpieczne wyprawy w gronie profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w podobnych wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ponadprzeciętnej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie spełnienie pragnień i sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z członkami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity i Andy.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Similar Posts