Kształcenie

Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ odnajdziesz korzystną ofertę kursu Blender.

Świat rysunku nieustająco się rozwija i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod na rzecz tworzenia swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie znacznymi wydatkami – każdy może bowiem ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który zarazem jest w pełni darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego pedagoga

Korzystanie z każdej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, aczkolwiek proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nieraz jest niesłychanie irytujący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne dla tych, którzy dopiero poznają Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego program nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które należy poprawić oraz podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, żeby był on prowadzony w małych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także entuzjastów animacji

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i poważaną szczególnie w świecie gier komputerowych, filmu i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D daje więc dużo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które potem można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści, którzy pragną spróbować nowych form ekspresji lub rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Similar Posts