Ochrona zdrowia

Badania dla operatorów

Chcesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie badania operatorów Bielsko Biała? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź http://www.bielskobadania.pl/zakres-uslug/.

Są potrzebne do tego, by stwierdzić, czy ktoś może pracować jako operator widlaka lub innego pojazdu. Choć sporo badanych się ich obawia, jeśli nie mamy schorzeń psychicznych, ich przejście nie może sprawić nam jakichkolwiek problemów. Jak jednak przebiegają badania operatorów urządzeń? Jakich rzeczy należy się po nich spodziewać?

Początkowa część badania operatorów

Na początkowym etapie testu kandydat otrzymuje opracowany przez psychologa formularz. Powinien w nim rozwiązać zadania dotyczące działania w rozmaitych, często problematycznych sytuacjach. Po przeczytaniu ankiety przyszłego kierowcy, prowadzący będzie miał możliwość określić, czy odpowiednio radzi sobie ze stresem oraz przetestować jego sprawność intelektualną lub umiejętności interpersonalne. Treść formularza jest zależna od zawodu ubiegającego się o uprawnienia. Pierwsza część badania operatorów zwykle wywołuje ogromny stres, jednak jej przejście nie jest problemem.

Psychologiczne badania operatorów

Następny etap badania operatorów wymaga użycia odpowiednio skonstruowanych aparatów. Poszczególne testy badają takie cechy jak szybkość reagowania oraz podejmowanie wyborów w trudnych sytuacjach. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach ten etap testów może się nie odbyć. Tak będzie, kiedy starający się o uprawnienia w wywiadzie nie będzie krył gorszego samopoczucia albo badanie udowodni, iż przed wizytą w przychodni wypił alkohol. Zaplanowane działanie może być wówczas przełożone lub – gdy powodem okaże się spożycie alkoholu – także odwołane.

Nasz adres:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]

Similar Posts