Ochrona zdrowia

Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Na https://psychoterapia-uk.pl możesz uzyskać pomoc polskiego psychologa Coventry.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie poczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj przez Brexit fala emigracji wyhamowała, jednak nadal nie brakuje ludzi skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może stwarzać szereg utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz związana z tym rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym kraju, generują mnóstwo komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się też trudności z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem pracy. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy tego typu naprawdę trudno jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie należy bać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje , które przekazano podczas rozmowy zostaną przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta prowadzona jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Similar Posts