Rachunkowość i finanse

Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Skieruj się w to miejsce, jeżeli szukasz więcej wiadomości w temacie automatycznego księgowania.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas tracony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez integrację z serwisem mass collect banku

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko ogromnych firm, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezmiernie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie mają problemy z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla pensjonatów, podmiotów usługowych i biur podróży

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, więc doskonale zda egzamin w szkołach językowych bądź niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Similar Posts