Robienie zakupów

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Szukasz baniaka do wina? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts