Hobby, sport, rekreacja Robienie zakupów

Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

czapraki, czapraki dla koni

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które zapewniają koniowi komfort, a zarazem chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw bardzo dobrze chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny bądź posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Przemyślana konstrukcja gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a zarazem poprawiały komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także dobrze się prezentują. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Similar Posts