Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Części do Renault – gdzie je kupić?

Części do Renault kupisz na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Similar Posts