Bezpieczeństwo Robienie zakupów

Global Food Hygiene – o producencie jednorazowej odzieży ochronnej

odzież jednorazowa producent

Sektor spożywczy musi sprostać wyśrubowanym normom na każdym etapie produkcji. Skutkiem tego szczególnie ważne jest, by załogi fabryk oraz zakładów wytwarzających żywność były zaopatrzone w najwyższej jakości ubiór ochronny, zatwierdzoną do użytkowania w tej branży. Firmy mogą zakupić takie produkty m.in. w Global Food Hygiene, które jest krajowym producentem oraz dystrybutorem jednorazowej odzieży roboczej.

Kluczowe produkty dostarczane przez spółkę Global Food Hygiene

Marka Global Food Hygiene istnieje na rodzimym rynku od przeszło 5 lat, a odniesione tu sukcesy pomogły jej w 2020 r. zdobywać też rynki zagraniczne. Obecnie w ofercie spółki znajdują się moduły odzieży ochronnej, takie jak kominiarki i czepki, maski jednorazowe, w tym również te osłaniające zarost, rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania (z metalu), kombinezony oraz obuwie. Jednym z najważniejszych produktów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane osobiście przez team specjalistów firmy i wytwarzane za pomocą autorskiego wykrojnika. Spółka może poszczycić się listą blisko 800 klientów, którzy korzystają z jej artykułów. Produkcja też wygląda imponująco – z hali produkcyjnej wychodzi co miesiąc mniej więcej 700 tysięcy fartuchów.

Producent jednorazowej odzieży roboczej – ciągły rozwój

Wypada zaakcentować, iż Global Food Hygiene wciąż wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod kątem różnorodności oferowanych przez nią produktów. Firma stawia na permanentny rozwój, wdrażając nowatorskie rozwiązania, jak również usprawniając infrastrukturę spółki (między innymi modernizując hale produkcyjne i magazynowe), co przyniosło jej kilka prestiżowych wyróżnień. Głównym zamiarem Global Food Hygiene jest połączenie poszczególnych procesów oraz intensywne współdziałanie między różnymi działami firmy, co docelowo ma doprowadzić do osiągnięcia maksimum wydajności w wypełnianiu zamówień tak, aby docierały one do zamawiających w przeciągu 24 godzin.

Nasz adres:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]

Similar Posts