Robienie zakupów

Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Potrzebujesz słoika z kranem? Odwiedź ten adres.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, lemoniad, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts