Budownictwo Robienie zakupów

Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Więcej o kontenerach na gruz na ekombud.pl.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Similar Posts