Robienie zakupów

Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Chcesz zamówić etykiety na wódkę weselną? Sprawdź superbutelki.pl.

Obyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego źródła najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na ślub, urodziny bądź Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – alkohol jako wyjątkowy upominek od nowożeńców

Na weselu trunki nie tylko stoją na stołach, ale również coraz częściej młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak taka butelka z alkoholem może też przerodzić się w cenną pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, dodając na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach nowożeńców bądź miejscu i dniu wesela. Etykiety weselne można zamówić w najrozmaitszych kolorach i wzorach, więc bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu imieninowym.

Spersonalizowane etykiety na butelki – udekoruj domowe przetwory

Etykietami z własnym napisem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz własne wina, nalewki bądź soki, a później wręczasz je znajomym albo rodzinie nawet bez okazji, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne typowej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts