Robienie zakupów Technologie

Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Jeśli chcesz zamówić drukarkę 3D, koniecznie wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie i maszyny. Szacuje się, iż korzystając z drukarek 3D i drugich urządzeń Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny prawie o 90%. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy urządzeń i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną budową oraz intuicyjną obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dlatego można uzyskać identyczne prototypy, do czego dąży się najczęściej w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych gałęziach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest dokładny oraz solidny, a w czasie procesu drukowania nie pojawiają się zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Similar Posts