Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Shuttersy w salonie i w sypialni – zapomnij o roletach

Sprawdź shuttersy w salonie na skyshutters.pl

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne, czyli szutersy (shutters), kojarzą się zazwyczaj z domami zaprojektowanymi w stylu południowoamerykańskim i tropikalnym. Tymczasem ten element osłony okiennic można wykorzystać także w naszych domach – jest to niezmiernie wytrzymałe, a przy tym świetnie prezentujące się rozwiązanie, które w szeregu sytuacji zda egzamin lepiej niż modne w tym momencie rolety.

Shuttersy w salonie – regulacja ilości promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia

Shuttersy w salonie lub w pokoju gościnnym, będą wypełniały dwie funkcje – dekoracyjną i praktyczną. Okiennice wewnętrzne znacznie podnoszą walory estetyczne pokoju. Ich lamele są grubsze, dzięki czemu pięknie prezentują się na większości okien. Kwestia estetyki jest arcyważna, bo to w salonie podejmuje się gości oraz spędza się w nim po wiele godzin w trakcie dnia. W związku z tym należy zatroszczyć się, by ten pokój nie tylko efektowny, ale również przytulny. Dowolność zmiany kąta nachylenia lameli shuttersów pozwala na kontrolę ilości światła docierającego do wnętrza, co umożliwia m.in. pełne jego przyciemnienie, gdy chcemy obejrzeć coś w telewizji, bądź jego częściowe ściemnienie, jeśli chcemy wyczarować romantyczny półmrok w pomieszczeniu.

Shuttersy w sypialni – niesłychanie proste czyszczenie

Możliwość kontroli przenikania światła do wnętrza jest z pewnością najważniejsza w sypialni. Shuttersy przydadzą się tu jednakże również z innej przyczyny – z ich wykorzystaniem można skutecznie kontrolować temperaturę pomieszczeniu, która ma wszak olbrzymi wpływ na nasz spokojny sen. Przy pomocy okiennic shuttersów w trakcie zimy o wiele dłużej utrzymamy w sypialni ciepło, z kolei w okresie letnim łatwiej jest zachować w niej chłód. Poza tym okiennice typu shutters lepiej odgradzają od donośnych dźwięków z zewnątrz. Shuttersy to również idealne rozwiązanie dla ludzi cierpiących na alergie. Osadza się na nich mniej cząsteczek kurzu aniżeli w fałdach zasłon, a ich konserwacja jest wyjątkowo łatwa i trwa zaledwie kilka minut.

Poza salonem i sypialnią shuttersy rewelacyjnie sprawdzą się również w pokoju dziecka, w kuchni oraz w łazience.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Similar Posts