Hobby, sport, rekreacja Robienie zakupów

Sklep jeździecki – wszystko dla miłośników koni

Sklep dla koni - asortyment na miarę Twoich oczekiwań

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online przybierają na popularności, gdyż oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep dla koni

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są również derki, siodła, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Sklep jeździecki online – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Similar Posts