Robienie zakupów Uroda i kosmetyki

Sztuczne rzęsy – co warto o nich wiedzieć?

przedłużane rzęsy, sztuczne rzęsy

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy atrybut każdej kobiety. Obecnie także te, których los nie obdarzył wyrazistą oprawą oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z tworzyw są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Przedłużane rzęsy – z czego są wykonywane?

Sztuczne rzęsy to nieskomplikowana i niezawodna metoda na wspaniałe podkreślenie makijażu. Pragniesz zaopatrzyć się wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długoterminowe i widowiskowe efekty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek lub na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy przykleić cały pasek do powieki górnej tuż nad zarysem rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają natomiast idealnie zagęścić włoski, jednak można je wykorzystać jedynie na zewnętrznych kącikach powiek. Obecne na rynku warianty rzęs są wytwarzane z wysokiej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru, ale także z naturalnych surowców, jak np. włoski pozyskane z norek, proteiny jedwabiu bądź sterylizowane ludzkie włosy. Ostatnio popularność zyskują też rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – kup również hipoalergiczny klej, pęsetę oraz odżywkę

Przedłużane powinny być nie za ciężkie, aby nie przeciążać powieki i zapewniać wysoki maksymalną wygodę, a jednocześnie bezproblemowe aplikacji i wyjątkowo trwałe. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku, które świetnie sprawdzą się na eleganckich kolacjach. Masz już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich nakładania potrzebne są dodatkowe przybory – pęseta, jak również hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji uczuleniowej. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, zaleca się także zastosować na skórę odżywkę, która wzmocni prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Similar Posts