Hobby, sport, rekreacja Robienie zakupów

Wybieramy bryczesy do jazdy konnej

Jeśli szukasz bryczesów, koniecznie sprawdź horse-trade.pl.

Jazda na koniu wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i sporych wyrzeczeń, ale też odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, dzięki czemu minimalizują zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich należy upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych surowców dających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, obejmujący też łydki i uda. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one być wyposażone w powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort cieplny w czasie jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Similar Posts