Robienie zakupów Żywność

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Zobacz Tchibo kapsułki na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i pomału pozyskała sobie tysiące zwolenników. Ten praktyczny system pozwala na przygotowanie napoju wysokiej jakości niesłychanie prostą metodą – wystarczy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w ekspresie, napełnić w nim pojemnik z wodą i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatycznym napojem.

Kawy single origin z Nikaragui i Kolumbii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów takiego parzenia kawy. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie oferowanych jest w sklepach – również w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, nazywanych też kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, że wywodzi się z jednego gatunku, zbioru i uprawy. Smak jej naparu jest unikalny, gdyż stworzyło go sporo różnorodnych elementów, np. konkretna pogoda , która panowała w roku zbiorów. Łączenie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Kolumbii i Etiopii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach mocno odczuwalne są aromaty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w biurach czy hotelach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna – na ogół zamyka się w widełkach 1,20-1,40 zł. Łatwo zauważyć, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój podawany w bufetach w biurze bądź w kawiarniach w galerii. Nowoczesny design i rozsądne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Dzięki nim będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, a przy tym podamy gościom wysokiej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, nie zamartwiania się o gigantyczne koszty. Jeśli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z naszym ekspresem.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Similar Posts