Rozwiązania dla przemysłu

Jak działa wzmacniacz kanałowy

Wzmacniacz kanałowy znajdziesz na www.telmor.pl.

Wzmacniacz kanałowy to sprzęt, dzięki któremu możemy oglądać telewizję naziemną. Jak możemy się domyślić z nazwy kluczową rolą jaką spełnia jest potęgowanie mocy sygnału. Przekonajmy się w jaki sposób funkcjonuje wzmacniacz kanałowy i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – potęgowanie mocy sygnału TV

W sprzedaży uzyskamy mnóstwo aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do zwykłych instalacji, jak i do zadań specjalnych. Instalowane są w rejonach, na których sygnał jest niezwykle znikomy. Umożliwiają uzyskanie dobrej jakości kanałów np. w miejscowościach górskich, garażach podziemnych, a także w niektórych nieruchomościach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają też na zdalną transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich obudowa sprawia, że mogą być zlokalizowane na zewnątrz nieruchomości – zdają egzamin w ekstremalnych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – 3 specjalne filtry kanałowe

Najbardziej popularny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w kilka oddzielnych wejść – np. UHF lub UHF + LTE. Moduły mogą mieć zastosowaną technologię redukującą awarie pochodzące z internetu LTE. Zależnie od rodzaju urządzenia posiada również 3-4 specjalistyczne filtry kanałowe – działające z kanałami k.20-k.69. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe są kompatybilne między innymi z antenami aktywnymi. Wzmacniacze kanałowe posiadają odrębne zasilanie, a także sygnalizatory LED.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Similar Posts