Rozwiązania dla przemysłu

Skrzynka teletechniczna – bezpieczna i praktyczna

Szukasz skrzynki telekomunikacyjnej? Wejdź na www.telmor.pl.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdej nieruchomości – regulują to akty normatywne. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – przewody telekomunikacyjne i skrętki koncentryczne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z solidnego surowca i być wyposażona w odpowiednie szczeliny, które wspomagają cyrkulację powietrza oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. U dystrybutorów wyróżniamy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na zewnątrz budynków, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich oraz wysoką temperaturę. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się istotne przewody – takie jak kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, multiswitche. Moduły w środku skrzynki można zainstalować m. in. na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dedykowane komory

Kluczowym elementem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. W tym celu służą wzmocnione zasuwy. To ważne także w mieszkaniu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Nie zapominajmy też o uporządkowaniu kabli – do tego celu wykorzystuje się dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – posiadają one różne rozmiary, co sprawia, że szybko dopasujemy je do swoich potrzeb.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Similar Posts