Rozwiązania dla przemysłu

Stacja czołowa – odbiór cyfrowy i analogowy

Kliknij tu, aby zamówić stację czołową.

Stacja czołowa to moduł, dzięki któremu możemy oglądać telewizję kablową oraz korzystać z internetu. To centralny element, który skupia specjalistyczne sprzęty służące do właściwej transmisji sygnału telewizyjnego. Wszystkie podzespoły budują razem płynnie pracującą całość. Dowiedz się, co wchodzi w skład stacji czołowej i gdzie najczęściej jest używana.

Stacja czołowa – do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV

Stacja czołowa stosowana jest w mechanizmach do odbioru kablówki – m.in. w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, szpitalach a nawet w spółdzielniach mieszkaniowych. Transmituje ona połączenie do końcowych odbiorców. Profesjonalna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego to jeden z kluczowych modułów tworzących stację czołową. Dedykowane oprogramowanie ułatwia jej szybką konfigurację. W skład szafki wchodzą rozmaite moduły – takie jak DTV AV2 czy DTV DM2/4.

Stacja czołowa – przetwarzanie sygnałów różnego pochodzenia

Każdy z komponentów wchodzących w skład stacji czołowej służy do innego celu – odbierania sygnałów DVB-S/S2 lub AV. Standard analogowy jest mniej doskonały niż cyfrowy – występują awarie w przesyle dźwięku i obrazu, a rozbudowa generuje ogromne wydatki. Gros modułów wchodzących w skład stacji czołowej posiada też odrębne porty USB, dzięki którym można dodać własny content. Moduły można swobodnie mieszać, tworząc całościowy system antenowy.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Similar Posts