Rozwiązania dla przemysłu

Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Zamów silnik bezszczotkowy.

Szerokie stosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych globalnych wytwórców.

Silniki DC i BLDC, przekładnie oraz motoreduktory od najlepszych producentów

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników elektrycznych prądu stałego, jak również przekładni planetarnych i falowych produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się dużą niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Positec.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Similar Posts