Spedycja i transport Usługi

Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Co warto wiedzieć o lotnisko Kraków parking długoterminowy?

Wybierasz się na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy warto z niego skorzystać?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje również bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub na telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Dodatkowym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Similar Posts