Budownictwo Usługi

Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Zgłoś się po pomoc do architekta Kraków na https://joannaklusak.com.

Biuro projektów świadczy szeroki wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i ergonomicznym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie dogląda rozwoju robót, planuje renowację domu albo proponuje aranżację już gotowych rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz niespotykanych, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle pozostałych budowli w okolicy? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a w tym samym czasie po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań i domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, mieszkania pod wynajem czy obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu oraz osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować przestronne i praktyczne szafy wnękowe, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Similar Posts