Usługi

Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Zleć catering imprezowy.

Sezon letni obfituje w niesłychanie popularne ostatnio wydarzenia plenerowe czy pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego dnia w przeróżnych miastach kraju prowadzone są konferencje, benefisy albo bankiety. Wszystkie te imprezy wymagają stosownej oprawy, której integralną częścią są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Najlepsze dania, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezę

Wybrałeś już punkt, w którym wyprawisz piknik lub masz zabukowaną salę na imprezę? Pierwszy krok za Tobą! Teraz musisz zadbać o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do apetycznych przekąsek, ciepłych dań i trunków. Miej na uwadze, że w czasie prestiżowych gal nie można ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i być przekonanym, że goście obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – wygodny układ stolików, stylowe akcenty dekoracyjne, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie docenią także, jeśli dania będą prezentować się na talerzu niczym w uznanych restauracjach, a posiłki będą serwować im doświadczeni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – zalety cateringu na imprezę

Atutem zlecenia usługi cateringu eventowego jest niezaprzeczalnie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyrządzi zachwycające posiłki, ale też gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Przekąski i potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych popisem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, żeby przyjrzeć się z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i liczących setki uczestników. W trakcie ustalania detali zamówienia doradzi ona, które przekąski, napoje i dania idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts