Usługi

Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Dalsze informacje o cateringu okolicznościowym na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Niedługo nadejdzie ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to spore grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też podjąć je dobrymi napojami i przekąskami. Możesz postarać się naszykować je samodzielnie, ale przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Na dodatek to twoje święto i chcesz się na nim wyśmienicie bawić, a nie sterczeć w kuchni czy robić za kelnera. Z tego powodu organizację posiłków na rodzinne imprezy polecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – pyszne posiłki na zamówienie

Kiedy mówi się o cateringu większość osób myśli wpierw o eventach biznesowych lub cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było samodzielne zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy naprawdę dużej liczbie biesiadników rozważała ona opcję skorzystania z fachowej pomocy w tym obszarze. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych imprez, a nieraz także tych większych, jeśli nie było to powiązane z rezerwacją lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy skorzystamy z opcji wynajęcia sali czy wygodniej będzie zorganizować event we własnym mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce zamówione posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w udekorowaniu i ustawieniu stołów

Catering okolicznościowy to oferta zamawiana na dowolne rodzinne wydarzenie. Doświadczeni szefowie kuchni bez problemu przygotują jadłospis współbrzmiące ze specyfiką imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na chrzciny czy urodzinowy. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa półmetków, studniówek oraz komersów. Szukając firmy oferującej tę usługę zalecamy zdecydować się na taką, która potrafi zaadaptować menu do wymagań i – co najważniejsze –możliwości finansowych klienta, a także wszechstronnie obsłużyć event, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w przyozdobieniu i ustawieniu stolików.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts