Usługi

Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Szukasz korzystnej oferty przyjęć okolicznościowych w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś mówi o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to też komunie święte, imprezy z okazji ukończenia pełnoletności oraz chrzciny. Gdy lista gości jest bardzo długa, przeważnie nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym wyjściem jest wynajęcie pasującej do okazji sali.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zapewnij gościom imprezy odpowiednie warunki

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka czy imieniny, , na której bawić się będą głównie dorośli, zaproszonym należy zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Z drugiej strony zabawy, w których sporą grupę gości mogą młodsze dzieci, jak ceremonie chrztu lub komunie, dobrze jest urządzić w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się za szybko sytuacją i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy podawane zaproszonym też wypada dostosować do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o smakowite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Sala na przyjęcie – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Zamówienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudne, lecz niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w nieomal królewskim duchu odbywają się tu chrzciny, komunie i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić ogółem do 130 osób. Z kolei jeżeli przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, poprzez ułożenie oraz przystrojenie stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts