Reklama, marketing, promocja Usługi

Czy warto skorzystać z usług agencji marketingowej?

Skieruj się w to miejsce, aby uzyskać poradę fachowców z agencji reklamowej Kraków.

Akcje reklamowe winny być ważnym elementem budowania rozpoznawalności firmy bez względu na to czy zajmujemy się dystrybucją, produkcją czy świadczeniem usług. Duże przedsiębiorstwa oraz korporacje mają finanse na stworzenie i utrzymanie swoich oddziałów ds. marketingu, jednakże mniejsze biznesy, które rzadko przeprowadzają akcje promocyjne, najczęściej korzystają ze pomocy agencji reklamowych.

Agencja reklamowa – ekipa specjalistów pomoże Ci w promocji

Agencja reklamowa to grupa kreatywnych osób z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących wieloma umiejętnościami przydatnymi w marketingu. Dzięki zatrudnieniu zawodowców znakomicie orientujących się zarówno w obszarze kampanii marketingowych w sieci (social media, filmy i animacje viralowe), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki użytkowej (w tym przygotowanie do druku), agencja reklamowa zapewnia klientom wszechstronną obsługę. Młode firmy mogą zamówić przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i wzorami akcydensów (obwoluty, wizytówki czy papier firmowy), a te które dysponują już swoim logo mogą być pewne, że będzie ono prawidłowo użyte podczas projektowania materiałów reklamowych – plakatów, stoisk targowych, folderów bądź billboardów. Agencja marketingowa napisze także atrakcyjne, unikatowe artykuły na stronę www zamawiającego, a także zaplanuje schemat komunikacji z klientami za pośrednictwem najpopularniejszych portali społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Twitter.

Do kogo kierowana jest oferta agencji marketingowej?

Usługi świadczone przez agencje reklamowe kierowane są głównie do podmiotów, które nie posiadają swojego działu promocji. Nie jest to jednak, iż to wyłączny model kooperacji. Praca agencji nierzadko polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie zespołowi zajmującemu się reklama i marketingiem. Jeśli więc nie ma on wprawy w przygotowaniu spotkań z klientami, targów czy sympozjów, które z reguły wymagają drobiazgowego planowania, takie obowiązki może wykonać agencja reklamowa. Może ona także posłużyć za narzędzie pomagające w tworzeniu niezawodnego oraz zgranego zespołu pracowników – wystarczy powierzyć jej opracowanie programu kursów albo zaplanowanie wyjazdu integracyjnego. Na rynku działają tysiące agencji marketingowych, warto jednak decydować się na współpracę z tymi, które dają dostęp do obszernego grona wykwalifikowanych profesjonalistów. Umożliwi to zlecenie wszystkich działań marketingowych jednej agencji i tym samym większą kontrolę nad wizerunkiem firmy oraz spójnością kampanii.

Nasz adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]

Similar Posts