Usługi

Doradztwo w przetargach. Na czym to polega?

Jeżeli chcesz zamówić doradztwo w przetargach, zajrzyj w to miejsce.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma charakter kompleksowy oraz obejmuje praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach zawiera kolejność aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego należałoby zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, które specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są gruntownie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają też kolosalne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i poradą na każdym etapie działania przetargowego.

Nasz adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]

Similar Posts