Reklama, marketing, promocja Tematyka stron internetowych Usługi

Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Chcesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie stron Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź https://bit.ly/372SfkZ.

Popularność internetu oraz prostota użycia go w celu wyszukania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie zagwarantuje, że nowi klienci nas znajdą – istotna jest przecież widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, działających jedynie w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie czy też w Lublinie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoją ofertę potencjalnym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych używają z reguły fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, np. “piekarnia kraków”, “malarz kraków” czy “sklep sportowy kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na przedstawienie swojej oferty docelowym klientom, przebywającym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO zorientowana jest na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www i optymalizacja, pozycjonowaniem od prawie 15 lat. Przez te lata dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i w ten sposób zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie rozwinięcie treści, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Similar Posts