Usługi

Jak wybrać salę na komunię i inne porady odnośnie jej organizacji

Aktualna oferta przyjęć komunijnych w Krakowie.

Impreza komunijna jest dla dziecka równie wyczekiwanym wydarzeniem, co sama ceremonia przyjęcia sakramentu. Trudno się tym dziwić, bo to zazwyczaj pierwsza faktycznie duża impreza dla rodziny, na której dziecko jest świadome, iż wszyscy goście skupieni są wyłącznie na nim. W związku z tym rodzice pragną, by ten dzień utrwalił się na lata w jego wspomnieniach.

Sala na komunię – wynajmij natychmiast jak zostanie ogłoszony dzień wydarzenia

Już przed fazą rozsyłki zaproszeń na komunię rodzice powinni się zdecydować czy ugoszczą krewnych w swoim mieszkaniu czy niezbędne będzie zamówienie lokalu. Obiad dla gości w mieszkaniu jest zwykle opcją wtedy, jeżeli przygotowujemy uroczysty obiad jedynie dla najbliższej kilkunastoosobowej rodziny, aczkolwiek to już rzadkość. Przyjęcia komunijne przeistoczyły się w ostatnich dekadach w huczne eventy rodzinne, na które zaprasza się czasem do stu gości, toteż zwykle organizowane są w salach weselnych albo restauracjach. Jeśli planujemy zabukować pojemną salę, należy wziąć się za poszukiwania lokalu, zaraz po tym jak będzie ustalony dzień przyjęcia sakramentu. W okresie komunijnym poważną trudnością może okazać się także znalezienie wolnej firmy cateringowej, stąd radzimy wybrać taką salę na organizację obiadu, która współpracuje z własnym, doświadczonym dostawcą cateringu, specjalizującym się w przyrządzaniu menu na komunie. Niezbędne jest też to, żeby sala na przyjęcie komunijne umiejscowiona była tak, by transport wszystkich gości z kościoła był błyskawiczny oraz komfortowy.

Organizacja komunii – prezenty, interesujące zabawy dla dzieci, pamiątkowe fotografie

Pomyśl o zatrudnienie fotografa, który utrwali na zawsze ten dzień – zarówno ceremonię w kościele, jak późniejszą zabawę gości. Obyczajem są również stylizowane sesje zdjęciowe dziecka w szacie komunijnej oraz jego wspólne fotografie z rodzicami chrzestnymi i rodziną. Sala komunijna powinna więc wyróżniać się przepięknymi, zadbanymi pomieszczeniami. Kolejnym atutem będzie dostęp do ogrodu, w którym przy słonecznej pogodzie uda się wykonać sesję zdjęciową na świeżym powietrzu. Opcja wyjścia do ogrodu to także atrakcja dla najmłodszych gości imprezy komunijnej – jeśli będzie ich wielu, zalecamy wziąć pod uwagę wynajęcie animatora, który urozmaici dzieciom czas rozmaitymi grami.
Naturalnie, zaproszeni na obiad komunijne kupią podarki dla dziecka. Rodzice zazwyczaj dają im pełną dowolność z tym zakresie. Jednakże nie będzie w negatywnie odbierane, jeśli napiszemy w zaproszeniu, że nie zgadzamy się na niektóre typy upominków, przykładowo zabawkowe pistolety bądź quada.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts