Usługi

Jak wybrać salę weselną na ślub?

Szukasz pełnej oferty sali weselnej? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeśli państwo młodzi zechcą wyprawić przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten uroczysty wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jakie czynniki należy uwzględnić?

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę dość istotnych czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, żeby mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić jak daleko od kościoła położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej nie będzie uciążliwe. Jeżeli na uroczystość zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym województwie, wypada szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, wybranie menu i dekoracja sali. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z porywającą oprawą

Narzeczeni z południa Polski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ponad stu osób. Przyjęcie można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu nawet 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts