Usługi

Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

catering firmowy, przerwy kawowe

Szkolenie, konferencja lub ważne rozmowy biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed potrzebą organizacji takiego eventu. Łączy się to z różnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeśli na planowanym spotkaniu może pojawić się masę osób, warto skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering dla firm – zapewnij uczestnikom konferencji przekąski oraz napoje

Konferencje i szkolenia biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 5-7 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny program prelekcji, między którymi wskazane są maksymalnie dwie kwadransowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie większego posiłku w najbliższej restauracji. Dlatego tak ważne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także zanieść ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie odzieży i dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego dostarczane są również urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Organizujesz warsztaty? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest niezwykle potrzebna, daje bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po wielu godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to także szansa rozmowy z innymi gośćmi i przeanalizowania w mniejszej grupie problemów roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który działa na stołówkach firm, w żadnym razie nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, jedząc przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc wagę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał także o wygodzie gości.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts