Reklama, marketing, promocja Tematyka stron internetowych Usługi

Komu zlecić tworzenie stron internetowych?

Tworzenie i pozycjonowanie stron www - więcej o ofercie na seo4.net.

Wygoda stron www wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc strony internetowe należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach klientów – gdy poruszanie się na serwisie będzie dla nich źródłem trudności, szybko wejdą na inną stronę i zdecydują się na towary konkurencji. Żeby zatem strona dała nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak więc wygląda profesjonalnie wykonana strona? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej zbyt szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym polega?

Centralną zasadą, którą powinniśmy kierować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części serwisu – ściągną wówczas uwagę użytkownika i skłonią go do akcji. Najłatwiej uczynić to można dzięki użyciu kontrastowych barw, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Istotna jest także to, żeby najważniejsze części strony osadzić na linii, po której wędruje uwaga użytkownika – to kwestia standardów od lat obowiązujących w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie skutecznej strony www nie będzie proste. W przypadku witryny firmowej nietrafionym pomysłem okaże się więc amatorskie jej zaprojektowanie. By zyskać pewność, że witryna będzie generować zyski, należy zlecić to specjalistom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Similar Posts