Usługi

Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Oferta lokalu na 18 w Krakowie w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Częstokroć z okazji urodzin, imienin czy niektórych rocznic nie planujemy zabaw z przyjaciółmi oraz krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Ale zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których właściwe celebrowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest zdecydowanie wejście w dorosłość, czyli “osiemnastka”.

Szukasz lokal na 18 urodziny – wybierz taki z obszerną salą taneczną

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach, nabywać i spożywać alkohol, zaczyna płacić podatki czy pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Ale zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych tematach – dla młodych na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia hucznej imprezy ze znajomymi. Alternatywą jest poniekąd kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się bardzo różnić od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Na ogół grupa znajomych decyduje się urządzić razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, lecz jednocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smaczne menu imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Znajdź salę urodzinową z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i urządzić grill.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać organizując 18 urodziny?

Nie da się ukryć impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od napojów alkoholowych. Zalecamy w związku z tym obowiązkowo zadbać o to, by niepełnoletni, a takich może być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiedni wygląd sali także jest niesłychanie ważny, aby zaproszeni do głębi wczuli się w ducha zabawy. Warto zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie ścian według wytycznych solenizanta oraz dobrze rozlokuje stoły z przekąskami i napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej znakomicie sprawdza się menu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do potrzeb i budżetu klienta.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts