Usługi

Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

sala do wynajęcia kraków

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne albo pikniki dla pracowników i ich bliskich, mające na celu stworzenie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby uczcić zdobyte kontrakty, jak również rozmaite szkolenia, bankiety dla wspólników biznesowych oraz konferencje. Takie wydarzenia wymagają stosownego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później do marketingowych.

Na co zwrócić uwagę szukając lokalu do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Gdy nie mamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich bankietu, trzeba poszukać propozycji wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych gości uroczystości. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do charakteru organizowanej uroczystości. Ekskluzywne gale dla kontrahentów marki, w trakcie których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny mieć miejsca w zwykłym lokalu. Powinno się w takich wypadkach zaplanować imprezę w unikalnym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje ważność uroczystości. A jeżeli na event sproszeni będą goście nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering rzetelnej firmie

W trakcie organizacji imprezy firmowej nie wolno przeoczyć tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazane miejsce wyśmienitych dań dla obecnych, ale też doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. Podczas pokazowych gal wskazane jest też zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Warto zatem korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy oraz zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i idealnie wyglądające na talerzu dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts