Spedycja i transport Usługi

Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking przy lotnisku Kraków - z aktualną ofertą zapoznasz się w tym miejscu.

Możliwość przybycia także w bardzo odległe miasta naszego globu, wygoda oraz szybkość – to najważniejsze atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zdobył ogromną popularność. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dotarcia na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak daleką drogę najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kłopoty łączące się z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking w Balicach – podróżuj bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, toteż w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, toteż nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca zostawić auta. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy zespołu

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na sporo udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Dodatkowo podróżni mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator czy spadek ciśnienia w oponach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Similar Posts