Usługi

Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Zajrzyj tutaj jeśli chcesz zamówić catering weselny w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzciny lub śluby, od wielu już lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to przyjęcia, w których uczestniczy często ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić menu, a potem naszykować i dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa ma trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wzięło się ogromne zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu weselnego

Organizowanie imprezy weselnej to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na wybór dekoracji sali, ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz przekąsek serwowanych podczas zabawy, a co istotne – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na zabawie weselnej musi mieć wspaniałą oprawę. Goście przecież oczekują tego, by stoliki były prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, potrawy były smaczne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także by kelnerzy w profesjonalny sposób serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kucharzy, managerów i kelnerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesele – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Wesela rządzą się własnymi normami, zarówno w sferze aktywności dla gości, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowaną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, trunków i deserów odpowiadających konwencji wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub pozyskać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Klient może zatem sam ułożyć kartę dań z proponowanych potraw. Warto jednakże zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i często na prośbę kontrahenta decydują się na przyrządzenie unikalnych zestawów dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts