Usługi

Profesjonalne czyszczenie grobów

Dalsze informacje o opiece nad grobami Kraków - zajrzyj tutaj.

Oblicze nagrobków zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak montaż ławek albo pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które należy opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych bliskich są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli zlecamy tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu czterystu PLN rocznie. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są także od wielkości grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Similar Posts