Budownictwo Usługi

Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

aranżacja wnętrz Kraków, projektowanie wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Similar Posts