Tematyka stron internetowych Usługi

Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

utrzymanie wordpress, opieka nad stroną www

WordPress, opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się niezwykle popularnym systemem zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki i bez przeszkód można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, wykorzystuje się go dzisiaj do tworzenia sklepów internetowych i złożonych stron. Niemniej jednak ten CMS bywa przyczyną nieprzyjemnych niespodzianek, toteż ważną i konieczną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj okresowego wdrażania nowych wersji CMS

Utrzymanie strony internetowej na aktualnej edycji CMS-a jest bez wątpienia podstawą jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware bądź ataki hakerów. Na domiar tego, mimo że WordPress jest stosunkowo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z incydentalnymi kłopotami z poprawnym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Z tej przyczyny istotne jest, by czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, warto polecić opiekę techniczną nad stroną www zewnętrznemu ekspertowi.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu aktualizowania WordPressa?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak małych jak i większych firm, którym zależy na wydajnym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest także blogerom i freelancerom utrzymującym własne strony. W bazowym pakiecie usługi zawarta likwidowanie następstw działania wirusów, wykonanie aktualizacji WordPressa i pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są też różnego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian zawartości oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Similar Posts