Usługi

Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę przekąsek cateringowych w rozsądnej cenie.

Urządzenie nawet dużego przyjęcia nie jest kłopotem, o ile mamy wiele czasu na kupowanie koniecznych produktów i napojów, jak również następnie własnoręczne preparacja z nich pysznych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką swobodę, lecz nie znaczy to od razu, iż trzeba odpuścić pomysł uczczenia znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy skorzystać z oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Potrawy, które zjesz bez siadania przy stoliku widelca

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to oferta kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, jakkolwiek zamawiają ją coraz częściej także osoby prywatne i różne instytucje szykujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w dania typu finger food, czyli nieduże przekąski, które da się zjeść bez siadania przy stoliku i bez użycia sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerzyka – to danie na “jeden kęs”. Finger food to przede wszystkim kanapki, roladki lub tartoletki warzywne i owocowe. Ten wariant cateringu znakomicie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie zależy nam na szerokiej interakcji zaproszonych uczestników. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych pogawędkach i jednocześnie nie ogranicza kontaktu tylko do gości usadzonych przy jednym stole.

Catering finger food – jeden stolik dla wszystkich gości

Zlecenie przygotowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma sporo plusów, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z ułożeniem stołów oraz stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Dania oraz ciepłe i schłodzone napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to nadzwyczaj wygodne głównie w małych salach, w których rozstawienie odpowiedniej liczby stolików byłoby trudne. Taki catering momentalnie powoduje także, że impreza ma mniej oficjalny, przyjemniejszy klimat. Wypada zaakcentować, iż menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli eleganckie kolacje, a jednocześnie daje więcej opcji dostosowania ich do tendencji żywieniowych gości bankietu. Co istotne, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do kuchni, a to nierzadko stanowiło poważną przeszkodę przy planowaniu wydarzeń firmowych.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts