Spedycja i transport Usługi

Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Parking Kraków Balice - poznaj pełną ofertę.

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Similar Posts