Usługi

Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Na http://bit.ly/2NYa7CY zamówisz serwis okien.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają również czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Similar Posts