Reklama, marketing, promocja Usługi

Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Dowiedz się więcej o działalności rekomendowanego fotografa Google - zajrzyj tutaj.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, jego przygotowanie należy zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by pozyskać certyfikat musi zamieścić przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy postawić na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości fotografii, z pewnością zdoła wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też niejednokrotnie więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może także reklamować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Similar Posts